TRANSPORT GRATUIT LA COMENZI PESTE 200 LEI! VEZI DISCOUNTURI
Produse

Descriere

Gelul de duș Alldaynatural cu Salvie & Miere este conceput din ingrediente inovatoare care promovează producția de endorfine în piele, producând astfel o stare de bine și relaxare interioară, care se manifestă în aspectul exterior. În plus, extractele oferă pielii hidratarea necesară pentru întreaga zi, lăsând pielea catifelată și radiantă. Are acțiune degresantă și elimină excesul de sebum.

Mod de folosire

Pentru toate tipurile de piele, inclusiv cea sensibilă. 

Aplicați cantitatea dorită pe pielea umedă și clătiți cu apă caldă. Fără parabeni, sulfați, uleiuri minerale sau silicon sintetic. Piele hidratată și catifelată.

Potrivit pentru utilizarea zilnică.

Mod de păstrare

A se păstra la temperaturi cuprinse între 4-25°C. Contraindicat persoanelor cu hipersensibilitate la unul din ingrediente. A nu se ingera.

3 recenzii pentru Gel de duș vegetal – Salvie & Miere

  1. Patricia

    Hei recomand acest produs???. E un gel de dus tare delicat si placut la tact. Iti lasa pielea hidratata si cu un miros tare placut si discret!!! RECOMAND toate produsele Alldaynatural?

  2. Andreea

    Gelul de dus este deosebit de bun. Cum de altfel sunt toate produsele alldaynatural. Are un miros placut si relaxant , lasand pielea catifelata si intens hidratata! Il recomand!

  3. Andreea

    Un produs deosebit de bun, cum de altfel sunt toate produsele alldaynatural. Gelul de dus are un miros placut si relaxant, iar pielea ramane catifelata si intens hidratata. Il recomand cu caldura!

Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Gel de duș vegetal – Salvie & Miere

Complex vegetal cu Provitamina B5, Rhodiola, Mușețel, Imperata Cylindrica, Rozmarin și Floarea Soarelui

Hidradant și emolient din ingrediente vegetale, promoveaza productia de endorfine în piele.

400 ml

(3 recenzii de la clienți)

60,00lei

0
    0
    Cosul Meu
    Cosul tau este gol momentanInapoi in Magazin